Možnosti využitia

Reklama na mieste predaja
Na toto ste čakali! Steny, zrkadlá, okná, výklady, barové pulty, monitory, chladničky, počítače … všetko môžete využiť ako „plagátový podklad“. Statický plagát za žiadnych okolností nepoškodí podklad a po odstránení po ňom nie je žiadna stopa. Jeho aplikáciu zvládnete jednoducho sami a ušetríte peniaze za profesionálnu inštaláciu.
Inzercia na verejných miestach
Statický plagát sa hodí pre propagáciu na verejných miestach, ako sú čakárne a ordinácie lekárov, lekárne, úrady, knižnice a iné. Uverejnite, čo máte na srdci bez starosti, že poškodíte cudzí majetok samolepkou, lepidlom alebo pripináčikom.
Výstavy, súťaže, eventy
Statické plagáty sa skvele hodia pri usporiadaní akcií v hoteloch, konferenčných centrách a veľtrhoch. Všade tam, kde riešite potrebu rýchle, krátkodobo a pritom profesionálne, a efektívne prispôsobiť priestory firemnej grafickej identite (inštalovať loga, orientačný systém, firemné vizuály…)
Direct mail
Vyskúšajte originálne médium - statický plagát - pre svoju direct mailovou kampaň. Využite jedinečnú možnosť personifikácie mailingu digitálnej Indigo technológie a vytvorte pre svojho klienta niečo jedinečné obsahom i formou.
Vklady do tlačovín
Statické plagáty je možné v rôznych tvaroch, formátoch a prevedeniach vkladať strojovo i ručne do tlačovín. Ide o jednoduchú cestu, ako zostať klientovi dlhšie na očiach v kancelárii alebo doma.
A mnoho ďalšieho…
Potrebujete originálny darček pre kolegu, alebo prezentáciu na firemné školenie? Statický plagát pre Vás vyrobíme už od jedného kusu. Veľké náklady tlačíme ofsetovou technológiou.
Napište si o cenník a vzorku zdarma

Napadajú Vám ďalšie originálne možnosti využitia statických plagátov? O tom nepochybujeme. Vieme, že statické plagáty inšpirujú. Radi Vám pomôžeme uviesť Vaše myšlienky do života.

Máte otázku/dopyt?

Kontaktujte nás